Collection: Malas Crush & Filling
-
Mala's Mango Crush 250 Ml
- Regular price
- Rs. 75.00
- Sale price
- Rs. 75.00
- Regular price
-
Rs. 75.00 - Unit price
- per
Sold out -
Mala's Pineapple Crush 250 Ml
- Regular price
- Rs. 75.00
- Sale price
- Rs. 75.00
- Regular price
-
Rs. 75.00 - Unit price
- per
Sold out -
Mala's Strawberry Crush 250 Ml
- Regular price
- Rs. 75.00
- Sale price
- Rs. 75.00
- Regular price
-
Rs. 75.00 - Unit price
- per
Sold out -
Mala's Very Berry Crush 250 Ml
- Regular price
- Rs. 75.00
- Sale price
- Rs. 75.00
- Regular price
-
Rs. 75.00 - Unit price
- per
Sold out -
Butterscotch Crush: Mala's 1 Litre
- Regular price
- Rs. 220.00
- Sale price
- Rs. 220.00
- Regular price
-
Rs. 240.00 - Unit price
- per
Sold out -
Malas Mango Crush Pulpy 1 Litre
- Regular price
- Rs. 220.00
- Sale price
- Rs. 220.00
- Regular price
-
Rs. 240.00 - Unit price
- per
Sold out -
Mala's Pineapple Crush 1 Litre
- Regular price
- Rs. 220.00
- Sale price
- Rs. 220.00
- Regular price
-
Rs. 240.00 - Unit price
- per
Sold out -
Strawberry Crush: Mala's 1 Litre
- Regular price
- Rs. 220.00
- Sale price
- Rs. 220.00
- Regular price
-
Rs. 240.00 - Unit price
- per
Sold out -
Blueberry Crush: Mala's 750 ML
- Regular price
- Rs. 320.00
- Sale price
- Rs. 320.00
- Regular price
-
Rs. 350.00 - Unit price
- per
Sold out -
Pineapple Fruit Filling: Mala's 1 Kg
- Regular price
- Rs. 370.00
- Sale price
- Rs. 370.00
- Regular price
-
Rs. 395.00 - Unit price
- per
Sold out -
Mango Fruit Filling: Mala's 1 Kg
- Regular price
- Rs. 400.00
- Sale price
- Rs. 400.00
- Regular price
-
Rs. 425.00 - Unit price
- per
Sold out -
Strawberry Fruit Filling: Mala's 1 Kg
- Regular price
- Rs. 400.00
- Sale price
- Rs. 400.00
- Regular price
-
Rs. 425.00 - Unit price
- per
Sold out -
Cherry Fruit Filling: Mala's 1 Kg
- Regular price
- Rs. 475.00
- Sale price
- Rs. 475.00
- Regular price
-
Rs. 500.00 - Unit price
- per
Sold out -
Blueberry Fruit Filling: Mala's 1 Kg
- Regular price
- Rs. 475.00
- Sale price
- Rs. 475.00
- Regular price
-
Rs. 500.00 - Unit price
- per
Sold out